banner

Psi k adopci

Všechny fotografie a celý popis psa se otevře po kliknutí na obrázek. V případě zájmu poté volejte na +420 776 666 258. Neposílejte SMS. K dispozici jsme denně od 9 do 19 hodin. Psy nerezervujeme!

 

Brzy k adopci:

Zde naleznete pejsky, kteří jsou v léčení, prochází socializací nebo jen čekají na fotografie a inzerci. V případě, že Vás některý zaujme již nyní, kontaktujte nás pro více informací, případně pro domluvení návštěvy.

BOHOUŠEK, KŘÍŽENEC RIDGEBACKA, VĚK UPŘESNÍME, K ADOPCI CCA OD 15.7.2020 Z DŮVODU VETERINY, DOČASNÁ PÉČE DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM.

BEN, 8 KG, VĚK UPŘESNÍME, K ADOPCI CCA OD 25.6..2020 Z DŮVODU KASTRACE, DOČASNÁ PÉČE LOUNY.

Prosíme, předem si uvědomte, že:

  • I starší pes může být závazek na několik let.
  • Se o něj zvládnete starat i v případě, že onemocní.
  • Budete mít finance na případnou léčbu.
  • Vy ani ostatní členové domácnosti netrpíte alergií na psí chlupy.
  • V případě, že se Vám narodí miminko, se pes nestane nechtěným.
  • Pes není dárek.

Žádného z našich dočasných svěřenců nevydáváme do kotce, boudy, k celodennímu pobytu na zahradě. Vždy se podepisuje adopční smlouva, a pokud se nejedná o složitější případ, kdy náš spolek nabízí doživotní úhradu veterinárních nebo dalších nákladů, hradí se adopční poplatek, který je stanoven individuálně. Po adopci jsme s novými majiteli nadále v kontaktu, pravidelně nám zasílají fotodokumentaci a informace, jak se psovi daří. Může nastat i vážná situace, kde se o psa majitelé dále nemohou starat, v takovém případě musí být pes vrácen do naší péče.

Adopční smlouva je k nahlédnutí zde.

 

 
Nahoru
 
Sdílet na: