banner

SLAVNÉ OSOBNOSTI

18.3.2023 - Blesk, Marek Ztracený a Marta Kubišová

Děkujeme všem dárcům, všem čtenářům Blesku, paní Kubišové, panu Ztracenému, celému týmu Blesku a Blesk Tlapky za dary pro naše dočasné svěřence. Kromě darů jsme my i 7 našich vybraných dočasných psích seniorů strávili krásných pár hodin v milé společnosti! Odkaz na celý článek s poděkováním je zde - https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/738505/marta-kubisova-a-marek-ztraceny-zachrana-psich-senioru.html?fbclid=IwAR0dBns0JxicOhWgYZHjLirZYLsTwxerom2doy1NnED0fvbLLfL_POLXrVk

25.7.2020 - Den dobrých skutků

a moc milá návštěva pana Jirky a Matouše. Herec, moderátor, boxer Matouš Rajmont věnoval k dražbě dres Diega Maradony, který vydražil za krásných 36 000 Kč pan Jiří Pařízek, SMART QUALITY spol. s r.o. Peníze putují na náš transparentní účet. Moc děkujeme!

BŘEZEN 2020 - LUDĚK ZELENKA JAKO PATRON NAŠEHO SPOLKU

Luděk Zelenka, známý fotbalista a sportovní komentátor, se rozhodl spojit své jméno s naším spolkem. Veškerá videa a fotky můžete vidět na našem Facebooku. Odkaz na jedno z videí naleznete zde.

21.9.2019 - BAZAR VĚCÍ I OD SLAVNÝCH OSOBNOSTÍ 

Krásný den plný pozitivní energie a stejně takových lidí. Děkujeme patronce akce Ivě Hüttnerové, Matoušovi Rajmontovi, ale i všem dalším známým i neznámým :-) , kteří se na akci jakkoli podíleli a přispěli!

 
Nahoru
 
Sdílet na: